Location : Home > E > ECS-403.2-18-1
ECS-403.2-18-1
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-403.2-18-1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-403.2-18-1 CRYSTAL 40.320 MHZ 18PF 49UA 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-403.2-18-1 CRYSTAL 40.3200MHZ 18PF T/H 57819 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com