Location : Home > E > ECS-40-20-4DN
ECS-40-20-4DN
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-40-20-4DN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-40-20-4DN CRYSTAL 4.000 MHZ 20PF 49US 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-40-20-4DN Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ECS-40-20-4DN 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ECS-40-20-4DN standard package with RoHS 45730 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ECS-40-20-4DN CRYSTAL 4.0000MHZ 20PF T/H 42395 ECS Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited