Location : Home > E > ECS-36-20-4DN
ECS-36-20-4DN
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-36-20-4DN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-36-20-4DN CRYSTAL 3.6864 MHZ 20PF 49US 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-36-20-4DN CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF T/H 56949 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3209550 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through White 12-26 AWG
3209550 Phoenix Contact 147640 2016+ PT 2 5-TWIN WH Unitronix Electronics Limited
3209550 Phoenix Contact 287550 2016+ PT 2 5-TWIN WH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0311126 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-26 AWG
0311126 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0311126 PHOENIX 74 2015-08-10 Electronic Universe
146-93-314-41-012000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
146-93-314-41-012000 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
146-93-314-41-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
146-93-314-41-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157330 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
146-93-314-41-012000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277670 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796637-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
2-796637-0 TE Connectivity AMP Connectors 157470 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796637-0 TE Connectivity AMP Connectors 298750 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796637-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796637-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR VERT 20POS 5.08MM BLACK TPC Global Service Co.Ltd.
1969894 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1969894 Phoenix Contact 147010 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1969894 Phoenix Contact 298210 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1786093 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1786093 Phoenix Contact 157260 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1786093 Phoenix Contact 298650 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1835180 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1835180 Phoenix Contact 157020 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1835180 Phoenix Contact 298350 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com