Location : Home > E > ECS-245.7-20-5P-TR
ECS-245.7-20-5P-TR
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-245.7-20-5P-TR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-245.7-20-5P-TR CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD 57729 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-245.7-20-5P-TR stander package 38100 ECS 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CB20720807EB Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB20720807EB Eaton 157240 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CB20720807EB IC 39940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB20720807EB NEW 87570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-87-139-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-87-139-41-205101 IC 57220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-139-41-205101 Preci-Dip 147010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
316-43-147-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold