Location : Home > E > ECS-2200BX-080
ECS-2200BX-080
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-2200BX-080 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-2200BX-080 17+ 58480 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECS-2200BX-080 654789 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-032-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-032-10-268101 Preci-Dip 147170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-032-10-268101 Preci-Dip 288550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-056-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
20-8325-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-8325-310C Aries Electronics 157090 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-8325-310C Aries Electronics 278250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-8325-310C IC 59590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-83-082-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-029-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-029-30-002101 IC 56530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-029-30-002101 Preci-Dip 147710 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-029-30-002101 Preci-Dip 288070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430711-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430711-10-0 IC 59790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-228-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-228-41-007101 Preci-Dip 147350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-228-41-007101 Preci-Dip 278750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
100-028-001 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
100-028-001 37604 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
100-028-001 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 28POS W/SEAL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
100-028-001 Semiconductor 20295 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
100-028-001 STOCK 46250 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
IL-G-8S-S3C2-SA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Brown 0.098" (2.50mm)
IL-G-8S-S3C2-SA IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IL-G-8S-S3C2-SA JAE 1000 NULL NULL Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
IL-G-8S-S3C2-SA JAE 411 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
IL-G-8S-S3C2-SA NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1786543 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1786543 Phoenix Contact 157640 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1786543 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com