Location : Home > E > ECS-2200B-184
ECS-2200B-184
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-2200B-184 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-2200B-184 Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ECS-2200B-184 OSC 18.432 MHZ 5.0V 1/2 SIZE 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECS-2200B-184 OSC XO 18.432MHZ HCMOS TTL PC 57109 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-2200B-184 17+ 58490 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387790394 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks CB BTS FT 7 ASY
34-3513-11H Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 34POS GOLD
34-3513-11H Aries Electronics 147810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 34POS GOLD Unitronix Electronics Limited
34-3513-11H Aries Electronics 277530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 34POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
34-3513-11H IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1640720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1640720000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1640720000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 15POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1640720000 Weidmuller 157050 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1571586-5 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
2-1571586-5 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-1571586-5 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1571586-5 TE Connectivity AMP Connectors 147720 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
2-1571586-5 TE Connectivity AMP Connectors 287370 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-015-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-87-015-40-001101 Preci-Dip 157730 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-015-40-001101 Preci-Dip 298670 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
824-22-055-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 55 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-055-00-001000 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
824-22-055-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157090 2016+ CONN HEADER SPRING 55POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-055-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278450 2016+ CONN HEADER SPRING 55POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68001-103HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68001-103HLF FCI 850000 2016 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
68001-103HLF FCI 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1744416-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1744416-7 TE Connectivity AMP Connectors 147520 2016+ 7 POS EP II HSG GLOW WIRE Unitronix Electronics Limited
1744416-7 TE Connectivity AMP Connectors 278870 2016+ 7 POS EP II HSG GLOW WIRE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1744416-7 tyco/amp 10680 2014+ Connector Protec Engineering (S) Pte Ltd
2041061-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
2041061-8 Electronics 25669 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2041061-8 IC 37850 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2041061-8 STOCK 46440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
T37127-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T37127-19-0 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37127-19-0 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325318-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325230-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
292132-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
292132-5 Electronics 26429 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
292132-5 TE 6100 2012+ DIP-2 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1614850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1614850000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1614850000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 12POS 180 ORG EKT Electronics Co., Ltd
1614850000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 12POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1614850000 Weidmuller 157080 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited