Location : Home > E > ECS-2100A-080
ECS-2100A-080
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-2100A-080 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-2100A-080 OSC XO 8.000MHZ HCMOS TTL PC PIN 57209 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-2100A-080 OSC 8.000 MHZ 5.0V 1/2 SZ 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
855-87-036-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
855-87-036-10-001101 Preci-Dip 147790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
855-87-036-10-001101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-87-035-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-87-035-10-001101 IC 56040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-035-10-001101 Preci-Dip 146950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-035-10-001101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-082-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
855-87-027-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
855-87-027-20-001101 Preci-Dip 147110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
855-87-027-20-001101 Preci-Dip 287390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com