Location : Home > E > ECS-100AX-300
ECS-100AX-300
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-100AX-300 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-100AX-300 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ECS-100AX-300 standard package with RoHS 45570 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ECS-100AX-300 OSC XO 30.000MHZ TTL PC PIN 61675 ECS Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ECS-100AX-300 Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-93-121-41-006000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-93-121-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147790 2016+ CONN STRIP SKT 21POS .100 L.236 Unitronix Electronics Limited
316-93-121-41-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288190 2016+ CONN STRIP SKT 21POS .100 L.236 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-6503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
20-6503-30 Aries Electronics 157580 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-6503-30 Aries Electronics 277870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-6503-30 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
13-0501-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 13POS GOLD
13-0501-21 Aries Electronics 157260 2016+ CONN SOCKET SIP 13POS GOLD Unitronix Electronics Limited
13-0501-21 Aries Electronics 277310 2016+ CONN SOCKET SIP 13POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929870-01-25-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929870-01-25-10 3M 147520 2016+ CONN SOCKET 25POS STR .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929870-01-25-10 3M 288690 2016+ CONN SOCKET 25POS STR .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
114-93-632-41-117000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
114-93-632-41-117000 IC 55960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
114-93-632-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
114-93-632-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 156980 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
114-93-632-41-117000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-S1-004-30-015101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-S1-004-30-015101 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-S1-004-30-015101 Preci-Dip 147780 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-S1-004-30-015101 Preci-Dip 298190 2016+ CONN SPRING LOAD 4POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-292161-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole
431201-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
51110-2450 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 24 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
51110-2450 Distributor 234570 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
51110-2450 IC 37030 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
51110-2450 Original 37754 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
0511630700 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
1708750 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1708750 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.08 24POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1708750 Weidmuller 147850 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1708750 Weidmuller 298130 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-520337-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated
8-520337-1 645978 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
8-520337-1 Distributor 215790 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
8-520337-1 IC 36230 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
8-520337-1 Original 39686 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
7A25000058 Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À30ppm Crystal 20pF -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)