Location : Home > E > ECS-100AX-110.5
ECS-100AX-110.5
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-100AX-110.5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-100AX-110.5 OSC XO 11.0592MHZ TTL PC PIN 57749 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-100AX-110.5 17+ 58150 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECS-100AX-110.5 OSC 11.0592 MHZ 5.0V FULL SIZE 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3212144 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 4-20 AWG
3212144 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3212144 Phoenix Contact 147310 2016+ PT 16 N OG Unitronix Electronics Limited
3212144 Phoenix Contact 289210 2016+ PT 16 N OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFM210-LPSE-D29-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SFM-150-02-S-D-A Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
410-87-342-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-87-342-01-640101 Preci-Dip 147290 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-342-01-640101 Preci-Dip 288610 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1648790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1648790000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1648790000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 90 14POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1648790000 Weidmuller 147750 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
68671-011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
68671-011 658974 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
68671-011 658974 13+ fenkey electronics co.,ltd
68671-011 Amphenol FCI 277530 2016+ CONN RCPT 22POS T/H R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68671-011 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1642450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1642450000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1642450000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 36POS 90 ORG Global Thunder Electronics Co.,Ltd
350-80-122-00-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-122-00-013101 Preci-Dip 147270 2016+ CONN HDR 22POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-122-00-013101 Preci-Dip 278410 2016+ CONN HDR 22POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185407913 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle