Location : Home > E > ECS-100AX-010
ECS-100AX-010
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-100AX-010 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-100AX-010 OSC XO 1.000MHZ TTL PC PIN 57349 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-100AX-010 17+ 58570 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECS-100AX-010 Originalnew 298500 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK55221030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK55221030 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK55221030 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-032-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-032-30-001191 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-032-30-001191 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-032-30-001191 Preci-Dip 287930 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com