Location : Home > E > ECS-100A-147.4
ECS-100A-147.4
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-100A-147.4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-100A-147.4 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ECS-100A-147.4 standard package with RoHS 45900 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ECS-100A-147.4 OSC XO 14.7456MHZ TTL PC PIN 41855 ECS Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ECS-100A-147.4 OSC 14.7456 MHZ 5.0V FULL SIZE 8000 ECS Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
966232-2000-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
966232-2000-AR-PR 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
966232-2000-AR-PR 3M 147750 2016+ CONN SOCKET LO-PRO 32PS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
966232-2000-AR-PR IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
433215-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433215-10-0 IC 59840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0399910317 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
833-87-100-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1611650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1611650000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1611650000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 11POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1611650000 Weidmuller 156940 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1634540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1634540000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1634540000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 12POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1634540000 Weidmuller 157520 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1444700000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin
DF3-15S-2DSA(20) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
1437508-6 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-5 8POS GOLD
1437508-6 IC 59540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1437508-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1437508-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TRANSISTOR SOCKET EKT Electronics Co., Ltd
1437508-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TRANSISTOR SOCKET Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0387304630 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0009508063 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
0009508063 585 AVAIL BICO TRADING COMPANY
185311-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
185311-1 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
185311-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
185311-1 TE Connectivity AMP Connectors 278190 2016+ CONN RCPT HSNG 6POS .100 BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7A24000012 Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 16pF -20¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)