Location : Home > E > ECS-100-S-5P-TR
ECS-100-S-5P-TR
Share on FacebookShare on Facebook
ECS-100-S-5P-TR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECS-100-S-5P-TR CRYSTAL 10.0000MHZ SERIES SMD 57349 ECS Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-100-S-5P-TR 2012+ 8000 ECS Inc. (VA) 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
ECS-100-S-5P-TR CRYSTAL 10.000MHZ SERIES SMD 8000 ECS Inc. (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-028-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-028-10-453101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-028-10-453101 Preci-Dip 289070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7460-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
20-7460-10 Aries Electronics 157280 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-7460-10 Aries Electronics 279170 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7460-10 IC 59640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-048-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-011-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-011-66-001101 Preci-Dip 157640 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-011-66-001101 Preci-Dip 297890 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1883459 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)