Location : Home > E > ECQ-U2A474MV
ECQ-U2A474MV
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-U2A474MV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-U2A474MV Film Capacitors .47uF 250V 20 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-U2A474MV CAP FILM 0.47UF 250VAC RADIAL 883400 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited