Location : Home > E > ECQ-E6473KFB
ECQ-E6473KFB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E6473KFB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E6473KFB CAP FILM 0.047UF 630VDC RADIAL 780300 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECQ-E6473KFB Film Capacitors 630DC 0.047uF 10 L/S =10mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E6473KFB ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860240575008 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 220 UF 20% 35 V