Location : Home > E > ECQ-E6393RKF
ECQ-E6393RKF
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E6393RKF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E6393RKF CAP FILM 0.039UF 630VDC RADIAL 697100 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECQ-E6393RKF Film Capacitors 630DC 0.039uF 10 L/S =10mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com