Location : Home > E > ECQ-E6224KF3
ECQ-E6224KF3
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E6224KF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E6224KF3 CAP FILM 0.22UF 630VDC RADIAL 1511300 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E6224KF3 Film Capacitors 630DC 0.22uF 10 L/S =10mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com