Location : Home > E > ECQ-E6123KF9
ECQ-E6123KF9
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E6123KF9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E6123KF9 Film Capacitors 630DC 0.012uF 10 L/S =10mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E6123KF9 CAP FILM 0.012UF 630VDC RADIAL 802900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.