Location : Home > E > ECQ-E6123JF3
ECQ-E6123JF3
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E6123JF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E6123JF3 CAP FILM 0.012UF 630VDC RADIAL 696800 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECQ-E6123JF3 Film Capacitors 630DC 0.012uF 5 L/S =22.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com