Location : Home > E > ECQ-E6122KF
ECQ-E6122KF
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E6122KF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E6122KF CAP FILM 1200PF 630VDC RADIAL 687800 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECQ-E6122KF CAP FILM 1200PF 630VDC RADIAL 582600 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ECQ-E6122KF Film Capacitors 630DC 1200pF 10 L/S =27.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com