Location : Home > E > ECQ-E4474RJF
ECQ-E4474RJF
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E4474RJF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E4474RJF CAP FILM 0.47UF 400VDC RADIAL 1441300 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1487CM6 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIREWAY 6" NIPPLE 4X4"