Location : Home > E > ECQ-E4273KF9
ECQ-E4273KF9
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E4273KF9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E4273KF9 CAP FILM 0.027UF 400VDC RADIAL 1354200 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E4273KF9 Film Capacitors 400DC 0.027uF 10 L/S =5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com