Location : Home > E > ECQ-E4155JFB
ECQ-E4155JFB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E4155JFB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E4155JFB CAP FILM 1.5UF 400VDC RADIAL 1426400 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E4155JFB Film Capacitors 400DC 1.5uF 5 L/S =5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com