Location : Home > E > ECQ-E4153JF3
ECQ-E4153JF3
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E4153JF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E4153JF3 Film Capacitors 400DC 0.015uF 5 L/S =7.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E4153JF3 CAP FILM 0.015UF 400VDC RADIAL 808200 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.