Location : Home > E > ECQ-E2823JF3
ECQ-E2823JF3
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2823JF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2823JF3 Film Capacitors 250DC 0.082uF 5 L/S =7.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E2823JF3 CAP FILM 0.082UF 250VDC RADIAL 1349700 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E2823JF3 17+ 58390 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)