Location : Home > E > ECQ-E2474RKF
ECQ-E2474RKF
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2474RKF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2474RKF CAP FILM 0.47UF 250VDC RADIAL 1534600 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E2474RKF Film Capacitors 250DC 0.47uF 10 L/S =5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com