Location : Home > E > ECQ-E2185KFW
ECQ-E2185KFW
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2185KFW distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2185KFW Film Capacitors 250DC 1.8uF 10 L/S=22.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E2185KFW CAP FILM 1.8UF 250VDC RADIAL 1330500 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com