Location : Home > E > ECQ-E2185KBB
ECQ-E2185KBB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2185KBB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2185KBB Film Capacitors 250DC 1.8uF 10 L/S =17.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E2185KBB CAP FILM 1.8UF 250VDC RADIAL 1229900 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E2185KBB 17+ 58230 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)