Location : Home > E > ECQ-E2184KFB
ECQ-E2184KFB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2184KFB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2184KFB Film Capacitors 250DC 0.18uF 10 L/S =10mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E2184KFB CAP FILM 0.18UF 250VDC RADIAL 801600 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.