Location : Home > E > ECQ-E2155JFB
ECQ-E2155JFB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2155JFB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2155JFB Film Capacitors 250DC 1.5uF 5 L/S =5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E2155JFB 17+ 58450 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECQ-E2155JFB CAP FILM 1.5UF 250VDC RADIAL 1523400 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com