Location : Home > E > ECQ-E2154KF9
ECQ-E2154KF9
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2154KF9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2154KF9 Film Capacitors 250DC 0.15uF 10 L/S =5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E2154KF9 CAP FILM 0.15UF 250VDC RADIAL 806100 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS80E561MDNASQPX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H