Location : Home > E > ECQ-E2124KBB
ECQ-E2124KBB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2124KBB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2124KBB CAP FILM 0.12UF 250VDC RADIAL 800800 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECQ-E2124KBB Film Capacitors 250DC 0.12uF 10 L/S =7.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com