Location : Home > E > ECQ-E2124KB3
ECQ-E2124KB3
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2124KB3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2124KB3 Film Capacitors 250DC 0.12uF 10 L/S =7.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E2124KB3 CAP FILM 0.12UF 250VDC RADIAL 1347000 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E2124KB3 CAP FILM 0.12UF 250VDC RADIAL 797000 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.