Location : Home > E > ECQ-E2104JBB
ECQ-E2104JBB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E2104JBB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E2104JBB Film Capacitors 250DC 0.10uF 5 L/S =5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
ECQ-E2104JBB Film Capacitors 250DC 0.10uF 5 L/S =5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-9036-22 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD