Location : Home > E > ECQ-E12472RKF
ECQ-E12472RKF
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E12472RKF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E12472RKF Film Capacitors 1250DC 0.0047uF 10 L/S=7.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E12472RKF CAP FILM 4700PF 1.25KVDC RADIAL 1546400 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E12472RKF 17+ 59060 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)