Location : Home > E > ECQ-E1223JF3
ECQ-E1223JF3
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E1223JF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E1223JF3 Film Capacitors 100DC 0.022uF 5 L/S =17.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E1223JF3 CAP FILM 0.022UF 100VDC RADIAL 1257900 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E1223JF3 Film Capacitors 100DC 0.022uF 5 L/S =17.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd