Location : Home > E > ECQ-E1185RJF
ECQ-E1185RJF
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E1185RJF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E1185RJF CAP FILM 1.8UF 100VDC RADIAL 1229200 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E1185RJF Film Capacitors 100DC 1.8uF 5 L/S =10mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com