Location : Home > E > ECQ-E10823KFB
ECQ-E10823KFB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E10823KFB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E10823KFB Film Capacitors 1000DC 0.082uF 10 L/S=15mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E10823KFB CAP FILM 0.082UF 1KVDC RADIAL 1224300 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com