Location : Home > E > ECQ-E10822RKF
ECQ-E10822RKF
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E10822RKF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E10822RKF Film Capacitors 1000DC 0.0082uF 10 L/S =5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E10822RKF 17+ 58620 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECQ-E10822RKF CAP FILM 8200PF 1KVDC RADIAL 1342800 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com