Location : Home > E > ECQ-E10272RJF
ECQ-E10272RJF
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E10272RJF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E10272RJF CAP FILM 2700PF 1KVDC RADIAL 1531600 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECQ-E10272RJF 17+ 59020 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECQ-E10272RJF Film Capacitors 1000DC 0.0027uF 5 L/S =12.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com