Location : Home > E > ECP-U1E153JB5
ECP-U1E153JB5
Share on FacebookShare on Facebook
ECP-U1E153JB5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECP-U1E153JB5 CAP FILM 0.015UF 25VDC 0603 603800 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
ECP-U1E153JB5 ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ECP-U1E153JB5 CAP FILM .015UF 25V 0603 5 80,000 Panasonic - ECG 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com