Location : Home > E > ECO-S2WP151BA
ECO-S2WP151BA
Share on FacebookShare on Facebook
ECO-S2WP151BA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECO-S2WP151BA CAP ALUM 150UF 20 450V SNAP 1532600 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECO-S2WP151BA 17+ 58780 IC 17+ STK,Prompt delivery SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECO-S2WP151BA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF 450V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870235175008 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 1500UF 6.3V T/H