Location : Home > E > ECO-S2WB331EA
ECO-S2WB331EA
Share on FacebookShare on Facebook
ECO-S2WB331EA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECO-S2WB331EA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 450V 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECO-S2WB331EA CAP ALUM 330UF 20 450V SNAP 581700 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.