Location : Home > E > ECK-A3F391KBP
ECK-A3F391KBP
Share on FacebookShare on Facebook
ECK-A3F391KBP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECK-A3F391KBP ROHS 41810 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ECK-A3F391KBP Ceramic Disc Capacitors 390pF 3KV 10 7.5mm LS 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECK-A3F391KBP CAP CER 390PF 3KV 10 RADIAL 989500 Panasonic NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.