Location : Home > E > ECK-A3F102KBP
ECK-A3F102KBP
Share on FacebookShare on Facebook
ECK-A3F102KBP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECK-A3F102KBP CAP CER 1000PF 3KV 10 RADIAL 989100 Panasonic NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ECK-A3F102KBP Ceramic Disc Capacitors 1000pF 3KV 10 7.5mm LS 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com