Location : Home > E > ECE-P2WA122HA
ECE-P2WA122HA
Share on FacebookShare on Facebook
ECE-P2WA122HA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECE-P2WA122HA CAP ALUM 1200UF 20 450V SNAP 706900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115160008 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V SMD