Location : Home > E > ECE-A1VKA100I
ECE-A1VKA100I
Share on FacebookShare on Facebook
ECE-A1VKA100I distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECE-A1VKA100I Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35VDC 10uF SU BI-POL 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECE-A1VKA100I CAP ALUM 10UF 20 35V RADIAL 1216900 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECE-A1VKA100I CAP ALUM 10UF 20 35V RADIAL 599900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.