Location : Home > E > ECE-A1HN2R2UB
ECE-A1HN2R2UB
Share on FacebookShare on Facebook
ECE-A1HN2R2UB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECE-A1HN2R2UB Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50VDC 2.2uF SU BI-POL 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECE-A1HN2R2UB CAP ALUM 2.2UF 20 50V RADIAL 694500 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.