Location : Home > E > ECE-A1HKA0R1I
ECE-A1HKA0R1I
Share on FacebookShare on Facebook
ECE-A1HKA0R1I distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECE-A1HKA0R1I Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50VDC 0.1uF SU BI-POL 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECE-A1HKA0R1I CAP ALUM 0.1UF 20 50V RADIAL 578100 Panasonic Electronic Component 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.