Location : Home > E > ECE-A1CKA100B
ECE-A1CKA100B
Share on FacebookShare on Facebook
ECE-A1CKA100B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECE-A1CKA100B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16VDC 10uF SU BI-POL 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECE-A1CKA100B CAP ALUM 10UF 20 16V RADIAL 696800 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ECE-A1CKA100B CAP ALUM 10UF 20 16V RADIAL 1313800 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com