Location : Home > E > ECE-A0GKA470B
ECE-A0GKA470B
Share on FacebookShare on Facebook
ECE-A0GKA470B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECE-A0GKA470B CAP ALUM 47UF 20 4V RADIAL 1315000 Panasonic Electronic Component 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECE-A0GKA470B Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 4VDC 47uF SU BI-POL 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com